Pierwsze kroki po zakupie

Gratulujemy wyboru urządzenia marki Garmin

Szanując Twój czas, przygotowaliśmy listę czynności/porad, które warto wykonać przed pierwszym użyciem urządzenia Garmin. 


Bez względu na to do jakiej kategorii należy Twój Garmin (np. nawigacja, zegarek, kamera itp.), w pierwszej kolejności zalecamy pobranie i instalację na komputerze programu Garmin Express.


Garmin Express to intuicyjne narzędzie za pomocą którego m.in zarejestrujesz swoje urządzenie czy pobierzesz najnowszą wersję map i oprogramowania.

Najświeższą wersję programu Garmin Express pobierzesz ze strony producenta (kliknij tutaj)

 

 Film prezentujący możliwości programu Garmin Express.


Kolejny ważny krok to pobranie pełnej instrukcji obsługi Twojego modelu. Co prawda w zestawie z urządzeniem znajduje się instrukcja, ale jest to tzw. quick start uwzględniający jedynie podstawowe informacje.

Pełną wersję instrukcji możesz pobrać z naszej strony lub za pośrednictwem w/w programu Garmin Express.


   Po zainstalowaniu najnowszego oprogramowania i zapoznaniu się z instrukcją możesz rozpocząć korzystanie z nowego urządzenia Garmin.


W wolnej chwili zapraszamy również do działu "Do pobrania", w którym znajdziesz dodatkowe narzędzia usprawniające działanie Twojego odbiornika Garmin (m.in. program do planowania tras, obróbki filmów, instalacji fotoradarów, itp...) 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl