Gdy zimowe sporty stają się Twoją pasją, warto mieć przy sobie sprzęt, który pomaga w osiąganiu lepszych wyników. Zegarki Garmin to nie tylko urządzenia dla biegaczy i rowerzystów - są także doskonałym wyborem dla miłośników nart i snowboardu. Zobacz nasze rekomendacje i przygotuj się do zimowej przygody na najwyższym poziomie.
Zimowa aura w górach jest, bez wątpienia czymś co kochamy najbardziej. Wśród zapierających dech krajobrazów i śniegu, zegarki Garmin stają się nieodłącznymi towarzyszami białego szaleństwa.
Niezależnie, czy jesteś początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, urządzenia Garmin pomogą Ci osiągnąć najlepsze rezultaty.
Funkcje związane z narciarstwem i snowboardem znajdziemy w topowych modelach, jak Fenix 8, Fenix 7 Pro, Epix Pro (Gen 2), multisportowych seriach Forerunner oraz Instinct 2, a także smartwatchach fitness jak Venu 3.
Decydując się na jeden z nich, warto zwrócić uwagę na modele z obsługą map topograficznych. W tym przypadku kluczowe będą mapy ośrodków narciarskich SkiView, które omówimy w dalszej części. Niebagatelne znaczenie ma również wytrzymała konstrukcja, oraz długi czas pracy baterii oferowany przez zegarki zasilane energią słoneczną.
Oto zegarki, które naszym zdaniem spełnią oczekiwania, nawet najbardziej wymagających miłośników zimowych aktywności.
Fenix 8 - AMOLED
Multisportowy smartwatch klasy premium, oferujący wszystko czego potrzeba, aby cieszyć się każdą chwilą spędzaną na świeżym powietrzu. Jego największą zaletą jest uniwersalność, ponieważ dostępny jest w dwóch wersjach wykończenia, trzech rozmiarach i kilku wariantach kolorystycznych.
Do wyboru mamy więc urządzenia w rozmiarze 43 mm, 47 mm, a także 51 mm, wykończone tytanem lub stalą nierdzewną. Natomiast ekrany pokrywa odporne na zarysowania szafirowe szkło (wersja Sapphire) lub warstwa Gorilla Glass (wersja Standard).
Zgodnie z nazwą Fenix 8 posiada wyświetlacz AMOLED o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia doskonałą czytelność prezentowanych danych. Wersja w rozmiarze 43 mm dysponuje ekranem o średnicy 1,3 cala, natomiast dwie pozostałe mają ekran wielkości 1,4 cala.
Jak przystało na flagowy model, Fenix 8 posiada imponującą ilość profili związanych ze sportami zimowymi. Do dyspozycji jest Narciarstwo, Snowboard, Narciarstwo przełajowe, Snowboarding przełajowy, a także Bieg narciarski stylem klasycznym, a także Bieg narciarski stylem łyżwowym.
Model Fenix 8 posiada także czujnik tętna piątej generacji, precyzyjny dwupasmowy GPS, wysokościomierz, barometr oraz wbudowaną latarkę LED. Zegarek oferuje ponadto szczegółowe mapy topograficzne, w tym mapy ośrodków narciarskich. Jednym słowem, wszystko co może przydać się w górach.
Zegarek umożliwia również prowadzenie rozmów telefonicznych bezpośrednio z zegarka. Dlatego nie ma potrzeby sięgania po smartfon, gdy chcemy pozostać w kontakcie z bliskimi. Co więcej, oferuje opcje monitorowania zdrowia i kondycji, płatności zbliżeniowe, muzykę oraz powiadomienia
Epix Pro (Gen 2)
Do niedawna Epix Pro (Gen. 2) był flagowym modelem wśród zegarków outdoorowych firmy Garmin. Choć funkcjonalnością ustępuje nieco modelowi Fenix 8, wciąż pozostaje doskonałym wyborem, jako zegarek na narty. Ponieważ różnice są niewielkie warto zwrócić na niego uwagę.
Podobnie jak Fenix 8, model Epix Pro (Gen. 2) występuję w trzech rozmiarach, 42 mm, 47 mm oraz 51 mm. Dodatkowo każdy z nich wykończony tytanem lub stalą nierdzewną, ze szkłem szafirowym (Sapphire) lub warstwą Gorilla Glass (Standard).
W zegarku znajdziemy również ekran dotykowy typu AMOLED o wysokiej rozdzielczości. W przeciwieństwie do modelu Fenix 8, wersje 42 mm oraz 47 mm mają mniejsze wyświetlacze, odpowiednio 1,2 oraz 1,3 cala. Natomiast Epix Pro (Gen. 2) w wersji 51 mm posiada ekran o średnicy 1,4 cala.
W trybie smartwatch, zegarek działa do 10 dni w wersji 42 mm i do 16 dni w wersji 47 mm. Natomiast wariant 51 mm zapewnia nawet do 31 dni pracy. Co więcej, aktywność z użyciem wszystkich systemów satelitarnych może trwać do 21 godzin (42 mm), do 32 godzin (47 mm) oraz do 62 godzin (51 mm).
Gdy chodzi o sporty zimowe, Epix Pro (Gen. 2) oferuje takie same dyscypliny jak flagowy Fenix 8. Uprawiać możemy więc narciarstwo, snowboard, narciarstwo przełajowe, snowboarding przełajowy, biegi narciarskie stylem klasycznym oraz biegi narciarskie stylem łyżwowym.
W kwestii monitorowania zdrowia i kondycji oraz funkcji przydatnych na stoku, oba zegarki są niemal identyczne. Kluczową różnicą pomiędzy nimi, będzie więc brak możliwości wykonywania połączeń głosowych w modelu Epix Pro (Gen. 2). Znaczenie może mieć również, różna kolorystyka.
Forerunner 965
Chociaż serię Forerunner zaprojektowano dla miłośników biegania i triatlonu, jej flagowy przedstawiciel świetnie odnajdzie się na trasach narciarskich. Garmin Forerunner 965 może pochwalić się dużym wyświetlaczem typu AMOLED, atrakcyjnym wyglądem, a także niewielką wagą.
Urządzenie posiada kopertę w rozmiarze 47 mm oraz ekran dotykowy o średnicy 1,4 cala z tytanową ramkę. Obudowę zegarka wykonano z wytrzymałego polimeru, natomiast wyświetlacz chroni warstwa Gorilla Glass DX. Co więcej, Forerunner 965 waży zaledwie 52 gramy.
Gdy chodzi o czas pracy baterii, Forerunner 965 jest jednym z modeli, na których można polegać. W trybie smartwatcha oferuje bowiem do 23 dni pracy. Ponadto aktywności z wykorzystaniem wszystkim systemów satelitarnych mogą trwać nawet do 24 godzin.
W kwestii sportów zimowych, Forerunner 965 oferuje cały szereg aktywności, dzięki którym możemy uzupełnić swój trening. Do dyspozycji mamy więc narciarstwo, snowboard, narciarstwo przełajowe, snowboarding przełajowy, biegi narciarskie stylem klasycznym oraz bieg narciarski stylem łyżwowym.
W modelu Forerunner 965 znajdziemy również długą listę opcji monitorowania zdrowia i kondycji, jak gotowość do treningu czy ocena wytrzymałości. Dodatkowo, mapy topograficzne oraz przydatne funkcje smart jak powiadomienia, odtwarzanie muzyki czy płatności Garmin Pay.
Venu 3
Ten stylowy i elegancki smartwatch udowadnia, że "zegarek na narty" nie musi mieć sportowego wyglądu lub solidnej konstrukcji. Garmin Venu 3 z powodzeniem łączy w sobie atrakcyjną stylistykę, nowoczesne funkcje, a także niezawodność. Zaletą tego modelu jest również uniwersalność, ponieważ Venu 3 możemy kupić w dwóch rozmiarach i kilku wariantach kolorystycznych. Bez wątpienia, zwiększa to jego popularność, zwłaszcza wśród kobiet.
Większa wersja, czyli Venu 3 ma kopertę w rozmiarze 45 mm i wyświetlacz o średnicy 1,4 cala. Natomiast mniejszy, Venu 3S to koperta wielkości 41 mm oraz ekran o średnicy 1,2 cala. Ramkę urządzenia wykonano ze stali, a dotykowy ekran AMOLED pokrywa Gorilla Glass 3.
Gdy chodzi o sporty zimowe, smartwatch oferuje takie aktywności jak narciarstwo, snowboard, a także bieg narciarski stylem klasycznym i łyżwowym. Co najważniejsze, czas pracy urządzenia jest wystarczający, aby w pełni wykorzystać czas zimowego szaleństwa.
Model Venu 3 działa do 14 w trybie zegarka, natomiast Venu 3S nawet do 10 dni. Co więcej, aktywności z użyciem wszystkich systemów satelitarnych mogą trwać do 15 godzin w wersji 3S oraz do 20 godzin w większym wariancie.
Cechą wyróżniającą Venu 3, podobnie jak serię Fenix 8, jest możliwość wykonywania połączeń głosowych i wysyłania wiadomości bezpośrednio z zegarka. To funkcja szczególnie przydatna na stoku, ponieważ pozwala pozostać w kontakcie z bliskimi bez konieczności sięgania po smartfona.
To jednak nie wszystkie zalety tego nowoczesnego urządzenia. Venu 3 posiada czujnik tętna 5.generacji, przydatne funkcje smart, a także szeroką gamę opcji monitorowania zdrowia i kondycji.
Fenix 8 - SOLAR
Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć kolejnego przedstawiciela serii Fenix 8, tym razem w wersji SOLAR. Chociaż funkcjonalnie bliźniaczo podobny do wersji AMOLED, posiada unikalne cechy, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze jednego z nich.
Fenix 8 SOLAR, jak sama nazwa wskazuje posiada funkcję ładowania energią słoneczną, która znacząco wydłuża czas działania. Co więcej, jego charakterystyczny wyświetlacz (Memory-In-Pixel) jest czytelny nawet w pełnym słońcu, co może przydać się podczas zimowego szaleństwa.
W przeciwieństwie do wersji AMOLED, Fenix 8 SOLAR dostępny jest tylko w dwóch rozmiarach, 47 mm oraz 51 mm. Pierwsza posiada wyświetlacz o średnicy 1,3 cala, natomiast druga 1,4 cala. Co ciekawe, oba warianty otrzymamy wyłącznie z szafirową soczewką i wytrzymałym tytanowym wykończeniem.
Atutem modelu Fenix 8 SOLAR jest, bez wątpienia długi czas działania. Energooszczędny ekran sprawia, że w trybie zegarka oferuje do 21 dni pracy w wersji 47 mm oraz do 30 dni w wariancie 51 mm. Ponadto tryb ładowania energią słoneczną wydłuża go odpowiednio do 28 oraz do 48 dni.
Czas trwania aktywności z wykorzystaniem wszystkich systemów satelitarnych jest również imponujący. Fenix 8 SOLAR może działać w tym trybie do 37 godzin w mniejszym i do 52 godzin w większym wariancie. Oczywiście, czas ten można jeszcze wydłużyć, korzystając z energii słonecznej.
Gdy chodzi o wykorzystanie zegarka podczas zimowych aktywności, jego funkcjonalność jest identyczna jak w wersji AMOLED. W kwestii monitorowania zdrowia, opcji treningowych oraz funkcji smart, wersja SOLAR nie różni się od swojego bliźniaka z ekranem AMOLED.
Fenix 7 Pro
Podobnie jak Epix Pro (Gen. 2) także Fenix 7 Pro był do niedawna topowym modelem wśród zegarków sportowych Garmin. I tak samo jak Epix Pro (Gen. 2) nadal pozostaje doskonałym wyborem dla wszystkich miłośników aktywności na świeżym powietrzu.
Model Fenix 7 Pro posiada funkcję ładowania energią słoneczną (SOLAR) oraz charakterystyczny dla serii ekran (Memory-In-Pixel). Gdy chodzi o te funkcjonalności jest więc identyczny jak jego następca. Tym co różni oba modele są dostępne rozmiary, stylistyka oraz warianty wykończenia.
Zegarek, w przeciwieństwie do wersji Fenix 8 SOLAR, dostępny jest w trzech rozmiarach. Mamy zatem wersje Fenix 7s Pro (42 mm), Fenix 7 Pro (47 mm) oraz Fenix 7x Pro (51 mm). Urządzenia posiadają wyświetlacze o średnicy 1,2 cala (7s Pro), 1,3 cala (7 Pro), a także 1,4 cala (7x Pro).
Gdy chodzi o konstrukcję zegarka do wyboru mamy kilka opcji. Wersje Pro Solar posiadają elementy wykonane ze stali nierdzewnej, a materiał soczewki to Power Glass. Warianty Sapphire Solar mają ramkę i pokrywę tylną z tytanu, a także chroniące ekran, szafirowe szkło.
Fenix 7x Pro w trybie zegarka działa do 28 dni, Fenix 7 Pro do 18 dni, natomiast wersja 7s Pro do 11 dni. Wydajność w trybie wszystkich systemów satelitarnych jest również znakomita i wynosi do 63 godzin w wersji 7x Pro. Pozostałe warianty oferują do 40 godzin (Fenix 7 Pro) oraz do 26 godzin (Fenix 7x Pro).
W kwestii sportów zimowych, funkcji treningowych oraz monitoringu zdrowia, Fenix 7 Pro oferuje to samo, co Epix Pro (Gen. 2). Różnorodność oraz funkcjonalność obu urządzeń sprawia, że są najchętniej wybieranymi modelami zegarków sportowych Garmin.
Instinct 2X Solar
Kolejna propozycja to solidny zegarek o wyjątkowym wzornictwie i dużej kopercie, który sprosta każdemu zimowemu wyzwaniu. Soczewka z funkcją ładowania energią słoneczną zapewnia dłuższy czas pracy, aby w pełni wykorzystać możliwości zegarka. Zegarek posiada również wbudowaną latarkę LED, wielopasmową technologię GNSS, opcje monitorowania zdrowia i kondycji oraz wiele innych.
Instinct 2X Solar posiada kopertę o średnicy 50 mm, a jego obudowę wykonano z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym. Monochromatyczny ekran chroni warstwa Power Glass, a cała konstrukcja spełnia wojskowe normy wytrzymałości.
Czas działania urządzenia, z wykorzystaniem funkcji Solar jest rzeczywiście imponujący. W trybie zegarka Instinct 2X Solar zapewnia bowiem do 40 dni czasu pracy. Ponadto, dzięki niezwykle wydajnej soczewce solarnej, czas działa - zdaniem producenta, może być nieograniczony.
Podobnie rzecz się ma w przypadku aktywności wykorzystujących GPS. Zegarek zapewnia do 40 godzin pracy z użyciem wszystkich systemów satelitarnych, a także do 65 godzin przy doładowaniu energią słoneczną.
Bez względu na to, którą z zimowych dyscyplin wybierzesz Instinct 2X Solar będzie idealnym towarzyszem Twojej aktywności. Zaawansowane funkcje i precyzyjne pomiary będą doskonałym wsparciem dla narciarstwa i snowboardu, zarówno w wersji klasycznej jak i przełajowej.
Chociaż Instinct 2X Solar nie posiada map, oferuje funkcje nawigacyjne w nieco uproszczonej formie. Dodatkowo posiada szeroką gamę opcji monitorowania zdrowia i kondycji, funkcje bezpieczeństwa, inteligentne powiadomienia oraz płatności zbliżeniowe Garmin Pay.
Forerunner 955
Ostatnią propozycją jest kolejny zegarek z ekranem typu MIP (Memory In Pixel), opcją zasilania energią słoneczną, a także obsługą map. Dedykowany głównie miłośnikom biegania i triathlonu, Forerunner 955 sprawdzi się również na stokach narciarskich.
Zegarek posiada kopertę w rozmiarze 46,5 mm oraz ekran dotykowy o średnicy 1,3 cala. Wyświetlacz urządzenia chroni warstwa Gorilla Glass DX, a jego wzmocniona włóknem szklanym obudowa, jest jednocześnie lekka i wytrzymała.
Warto pamiętać, że jest to aktualnie najtańszy model wyposażony w mapy topograficzne (TopoActive Europe), a także mapy ośrodków narciarskich. Dostępna jest również opcjonalna wersja SOLAR, wykorzystująca moc energii słonecznej, aby wydłużyć czas pracy urządzenia.
Wydajność to, z pewnością zaleta tego urządzenia. W trybie zegarka, Forerunner 955 zapewnia bowiem do 15 dni pracy i nawet do 20 dni w wersji SOLAR. Aktywność z użyciem wszystkich systemów satelitarnych może trwać do 31 godzin albo do 34 godzin z zasilaniem energią słoneczną.
W menu zegarka znajdziemy takie sporty zimowe jak narciarstwo oraz snowboard w wersji klasycznej i przełajowej, a także biegi narciarskie. Możemy więc, wykorzystać możliwości tego modelu, aby w zróżnicowany sposób uzupełnić nasz codzienny trening.
Forerunner 955 stanowi bowiem, niezrównane wsparcie w poprawie naszej wydajności. Gotowość do treningu, status HRV, czas regeneracji, a także obciążenie treningowe to tylko część ogromnych możliwości tego modelu.
Nie zapomniano również o licznych funkcjonalnościach związanych z monitorowaniem zdrowia i kondycji jak ocena jakości snu, pomiar tętna czy pulsoksymetr. Zegarek zapewnia także płatności zbliżeniowe, muzykę offline, powiadomienia z telefonu oraz funkcje bezpieczeństwa i śledzenia.
Narciarstwo i Snowboard
Podczas korzystania z aktywności Narty oraz Snowboard, użytkownicy mogą zobaczyć przebytą odległość, czas i całkowite przewyższenie, a także maksymalną i średnią prędkość kolejnych przejazdów. Ciekawą funkcją, która pojawiła się w serii Fenix 8 jest śledzenie trudności zjazdów.
Urządzenia rejestrują nowe zjazdy automatycznie, na podstawie ruchu. Zegarek wstrzyma jednak stoper podczas przejazdu wyciągiem krzesełkowym. Gdy tylko zaczniemy zjeżdżać w dół, licznik czasu uruchomi się ponownie.
W czasie uprawiania narciarstwa lub snowboardingu przełajowego mamy możliwość przełączanie się pomiędzy trybem podjazdów a trybem zjazdów, dzięki czemu możemy dokładnie śledzić swoje statystyki.
Bieg narciarski z pomiarem mocy
Biegi narciarskie stylem klasycznym i łyżwowym to następne aktywności podczas których wykorzystamy możliwości zegarków Garmin. W czasie biegu możemy również skorzystać z czujnika Garmin HRM-Pro Plus, aby uzyskać dane tętna oraz mocy.
Monitor tętna HRM-Pro Plus łączy się z zegarkiem za pomocą technologii ANT+, a moc w czasie biegu narciarskiego otrzymujemy w watach. Korzystanie z tego wskaźnika eliminuje czynniki takie jak zmiany wysokości, wiatr czy warunki śniegowe, które sprawiają, że tradycyjny pomiar tempa okazuje się niewystarczającą miarą intensywności.
Podczas biegu narciarskiego, na ekranie zegarka zobaczymy dystans, czas trwania aktywności, prędkość, całkowity wznios, a także aktualną wysokość. Dodatkowo, dzięki czujnikowi HRM-Pro Plus, otrzymamy dane tętna oraz mocy.
Narciarstwo przełajowe
Zegarki Garmin, zwłaszcza wyposażone w mapy, zmieniły narciarstwo przełajowe na lepsze. Informacje dotyczące wysokości, przewyższenia oraz ciśnienia barometrycznego zwiększają poczucie bezpieczeństwa w kontekście nagłych zmian pogody. Mapy pozwalają śledzić na bieżąco naszą pozycję w odniesieniu do szlaków, ośrodków narciarskich, a także innych godnych uwagi punktów.
W czasie podjeżdżania lub zjeżdżania, zegarek dostarcza informacji, takich jak pokonany dystans oraz prędkość, czas trwania, aktualna pozycja i wysokość, a także godzina zachodu słońca.
Dodatkowe funkcjonalności
Pośród niezliczonych funkcji i aktywności łatwo przeoczyć te, które mogą nam pomóc w sezonie narciarskim. Oto kilka funkcjonalności o których warto pamiętać udając się w góry.
- Garmin Pay to system wygodnych, a także bezpiecznych płatności bezgotówkowych. Wystarczy zbliżyć zegarek do terminala, aby zapłacić i szybko wrócić na stok.
- Pulsoksymetr (w skrócie PulseOX) służy do pomiaru poziomu tlenu we krwi (SpO2). Znajomość danych dotyczących tego wskaźnika pomaga pokreślić, jak nasz organizm aklimatyzuje się do wysokości.
- Komunikator satelitarny inReach, pozwala wysyłać i odbierać wiadomości, a także nadawać sygnał SOS dzięki sieci satelitarnej Iridium o globalnym zasięgu. Urządzeniem możemy sterować za pomocą zgodnego zegarka Garmin.
- Mapy topograficzne, pozwalają na śledzenie trasy i nawigowanie do określonych punktów, takich jak schroniska czy ośrodki narciarskie.
- Prognoza pogody i wysokościomierz, dostępne bezpośrednio w zegarku, ułatwiają planowanie trasy i dostosowanie aktywności do panujących warunków. Biorąc pod uwagę ryzyko nagłych zmian pogody, możemy dostosować powiadomienia w zegarku, aby odpowiednio wcześnie poszukać bezpiecznego schronienia.
- Doładowanie energią słoneczną, zapewnia dłuższy czas pracy zegarka, przy zachowaniu odpowiedniej ekspozycji na światło słoneczne. Technologia SOLAR działa przez cały czas, gromadząc energię, dzięki czemu możemy skupić całą uwagę na wykonywanej aktywności.
- Zarządzanie zasilaniem, pozwala dostosować ustawienia zegarka, aby oszczędzić baterię i móc nadal korzystać z funkcji, które najbardziej lubisz.
Mamy nadzieję, że gdziekolwiek zabiorą Cię narty lub deska snowboardowa, omówione funkcje zapewnią Ci komfort i bezpieczeństwo podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Mapy ośrodków narciarskich - SkiView
SkiView to mapy ośrodków narciarskich, które są fabrycznie załadowane do zgodnych zegarków Garmin. Pokazują nazwy tras i ich stopień trudności dla wybranych ośrodków narciarskich na całym świecie. Oto lista ośrodków narciarskich w Polsce i rejonach przygranicznych.
- Babiniec
- Beskidek (Szczyrk)
- Białka Tatrzańska - Kotelnica/Kaniówka/Bania
- Brenna
- Bukowina Tatrzańska - Narciarska Rusin-Ski
- Bukowina Tatrzańska - Wyciąg Narciarski Kaniówka
- Cienków
- Czantoria - Ustroń
- Czarna Góra - Sienna
- Dwie Doliny - Wierchomla Mała/Szczawnik
- Góra Kamieńsk
- Góra Żar - Międzybrodzie Żywieckie
- Grapa Ski
- Gubałówka – Zakopane
- Harenda
- Hawrań - Jurgów
- Jaworzyna Krynicka
- Kalnica
- Kamionna - Laskowa
- Karpacz Ski Arena
- Kasprowy Wierch - Zakopane
- Kiczera-Puławy - Rymanów
- Kompleks Narciarski Śnieżka
- Korbielów
- Laworta Ski
- Limanowa
- Malá Úpa
- Malta Ski - Poznań
- Master Ski
- Narciarski Raj u Rzetelskiego
- Nosal - Bystre
- Nowa Osada
- Oaza-Ski - Strzyżów
- Okrągła Górka - Kamianna
- Ośrodek Bystre - Baligród
- Parchatka
- Park Szczęśliwice - Warszawa
- Rachowiec
- Rybno
- Siglany - Wisła
- Ski Areal Skalite - Serafinov
- Skolnity Ski Park - Wisła
- Słotwiny Arena - Krynica Zdrój
- Soszów
- Stożek - Wisła
- Świeradów Zdrój
- Szczyrk - Czyrna
- Szczyrk - Solisko
- Szklarska Poręba - Szrenica
- Szymoszkowa
- Tobołów - Koninki
- Tylicz
- Wielka Sowa
- Witów
- Zieleniec
W zależności od lokalizacji i dostępnych danych na ekranie zegarka możemy zobaczyć następujące informacje:
- Nazwę ośrodka narciarskiego
- Trasy narciarskie
- Poziom trudności tras (według koloru)
- Wyciągi narciarskie
- Poziomice
- Naturalne cechy krajobrazu
- Ciekawe miejsca w pobliżu (POI)
- Punkty trasy (jeśli są zapisane na zegarku)
Zegarki kompatybilne z mapami SkiView
Oto lista zegarków Garmin, dostępnych w naszej ofercie, wyposażonych w mapy ośrodków narciarskich (SkiView).
- Enduro 3
- Seria Epix Pro (Gen 2)
- Seria Fenix 7
- Seria Fenix 7 PRO
- Seria Fenix 8
- Seria Forerunner 955
- Forerunner 965
- Seria Quatix 7
- Seria Tactix 7
Mapy SkiView są domyślnie wyświetlane podczas korzystania z aktywności takich jak Narty i Snowboard. Natomiast narciarstwo i snowboarding przełajowy oraz biegi narciarskie mogą wymagać ręcznego ich włączenia.
Podsumowanie
Na zakończenie, warto podkreślić, że zegarki Garmin stanowią niezastąpiony sprzęt dla miłośników sportów zimowych. Bez względu na poziom zaawansowania oraz budżet, w naszym sklepie znajdziesz odpowiedni model, który pomoże Ci podnosić swoje umiejętności i osiągnąć nowe cele.
Jakość, niezawodność i zaawansowane funkcje, jakie oferują zegarki Garmin sprawią, że Twoje doświadczenia na nartach, snowboardzie czy biegach narciarskich staną się jeszcze bardziej satysfakcjonujące.
Niezależnie od wyboru modelu, który najbardziej Cię zainteresował, możesz mieć pewność, że taka inwestycja pozwoli cieszyć się zimowymi aktywnościami na najwyższym poziomie. Trzymajcie się ciepło i udanego sezonu!