Green Run, zawody biegowe dla dzieci i młodzieży! 0
Green Run, ruszają zapisy na imprezę sportową dla dzieci!

Już 21 kwietnia 2024 roku na Polanie Harcerza nad Maltą w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja Green Run, zawodów trailowych dedykowanych wyłącznie dzieciom! To doskonała okazja do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu, a także zaszczepienia w najmłodszych pasji do sportu.

Co zrobić, żeby dzieci były bardzie aktywne? Można dawać im dobry przykład, wysyłać na ciekawe zajęcia sportowe lub też organizować wydarzenia, na których będą dobrze się bawić. Jednym z nich jest premierowa odsłona zawodów Green Run!

Chcesz wiedzieć więcej? Oto regulamin zawodów, link do zapisów oraz informacje o biegu.

Organizatorem wydarzenia jest ekipa Kids Run, mająca wieloletnie doświadczenie w organizacji cyklu biegów dla dzieci o tej samej nazwie. Dzięki temu mamy pewność, że organizacja i przebieg imprezy będą na najwyższym poziomie.

Co to jest Green Run?

To bieg w terenie dla dzieci, który łączy w sobie elementy zabawy i sportowej rywalizacji. Zawody odbędą się na terenach kompleksu sportowo-rekreacyjnego Malta, a na uczestników czekają liczne atrakcje, w tym:

  • różne dystanse dostosowane do wieku i możliwości dzieci
  • przeszkody terenowe
  • strefa zabaw
  • nauka o segregacji śmieci
  • animacje, a przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy!

W ramach rejestracji uczestnicy będą mogli skorzystać bezpłatnie ze wszystkich atrakcji przygotowanych przez organizatorów oraz partnerów.

Pytacie, czy będzie to coś na kształt biegu po lesie czy bardziej biegu z przeszkodami i z błotkiem? Odpowiadamy: Bardziej biegu w terenie, ale okazji na ubrudzenie się na pewno nie zabraknie!

Dlaczego warto wziąć udział?

Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna dla prawidłowego rozwoju dzieci. Green Run to doskonała okazja do tego, by oderwać je od komputerów i smartfonów i zachęcić do ruchu na świeżym powietrzu. Bieg to nie tylko sport, ale też świetna forma integracji.

Udział w Green Run to dla dzieci nie tylko świetna zabawa, ale też nauka wytrwałości, cierpliwości i wiary we własne siły.

Jak zachęcić dziecko do aktywności fizycznej?

To doskonała okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek oraz spędzenia czasu z rodziną. Udział w Green Run to dla dzieci nie tylko wyzwanie fizyczne, ale też mentalne. Pokonując przeszkody i dystans, uczą się wytrwałości, cierpliwości i wiary we własne siły.

TRIGAR, partnerem wydarzenia!

Jako największy autoryzowany sprzedawca produktów marki Garmin w Polsce, po raz kolejny jest dumnym partnerem wydarzenia organizowanego przez Kids Run.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest aktywność fizyczna od najmłodszych lat. Jako dystrybutor urządzeń sportowych chcemy rozwijać świadomość dotyczącą zdrowego trybu życia, aktywności i sportu. Poprzez udział w takich wydarzeniach jak Green Run chcemy zachęcać dzieci do aktywności fizycznej i pokazywać im, że sport może być wspaniałą zabawą.

Dzieci mają naturalną potrzebę ruchu. Szczególnie w pierwszych latach życia można odnieść wrażenie, że nigdy się nie zatrzymują. Green Run to idealna okazja, by wykorzystać tę energię w pozytywny sposób i zaszczepić w nich pasję do sportu, która będzie im towarzyszyć przez całe życie.

Uwaga!

Oprócz biegu, na dzieci czeka terenowa gra-niespodzianka przygotowana przez firmę TRIGAR, partnera wydarzenia. Podczas zabawy mali odkrywcy będą musieli wykazać się spostrzegawczością, szybkością i sprytem, aby zdobyć ukryte nagrody!

Zapisz swoje dziecko na Green Run już dziś!

Komentarze do wpisu (0)

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium