Filtruj
Kategorie
Średnica wyświetlacza
Rodzaj szkiełka
Rok produkcji
Doładowanie solarne
Zawiera mapę
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Ekran kolorowy
Ekran dotykowy
Tętno z nadgarstka
Moduł GPS
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamik biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore

Poznaj zegarki Garmin Fenix 5

Seria zegarków Garmin Fenix 5 została zaprezentowana w 2017 roku, jako bezpośrednia kontynuacja popularnego modelu Fenix 3HR. W odróżnieniu od "trójki" nowa generacja Fenixa została podzielona na trzy wielkości tarczy. Największy gabarytowo model z oznaczeniem Fenix 5X posiada tarczę o średnicy 51mm i paski QuickFit 26mm. Zegarek ten jako jedyny z tego zestawienia ma mapę Europy wraz z funkcjami nawigacyjnymi. Modele Garmin Fenix 5 posiadają tarczę o średnicy 47mm i paski QuickFit o szerokości 22mm. Z kolei najmniejszy Fenix 5S ma tarczę o średnicy 42mm i paski QuickFit o szerokości 20mm. Szczegółowe zestawienie wszystkich różnic znajdziecie w tym artykule.

Więcej o serii Garmin Fenix 5

Rodzina zegarków Fenix 5 została podzielona na trzy pod serie. Największy gabarytowo model, czyli Garmin Fenix 5X jako jedyny z zestawienia posiada mapę turystyczną Europy. Pozostałe serie mają funkcje nawigacyjne takie jak prowadzenie po śladzie, zapisywanie lokalizacji/współrzędnych, ale nie posiadają podglądu mapy. Poszczególne modele poza wielkością tarczy i szerokością pasków, różnią się też rodzajem szkiełka.

Aktywności obsługiwane przez Garmin Fenix 5

Seria zegarków Garmin Fenix 5 obsługuje ponad 30 rodzajów aktywności. W ramach każdej z niżej wymienionych aktywności można samodzielnie przypisać strony z wyświetlanymi parametrami. Maksymalnie na jednym ekranie można ustawić do czterech informacji np. stoper, dystans, tempo, tętno. Poza fabrycznymi aktywnościami, do zegarków można pobierać dodatki z platformy Garmin Connect IQ.
Bieg, Rower, Basen, Triatlon, Siła, Chód, Kardio, Snowboard, Śledź mnie, Multisport, Bieg szlakiem, Bieżnia, Tor kryty, Wędrówka, Wspinaczka, Jazda w pomieszczeniu, MTB, Pływanie na otwartym akwenie, Narty, Bieg narciarski, SUP, Wiosłowanie, Ergometr, Kajak, Golf, TruSwing, Odwzorowanie punktu, Joga, Tętno do wysiłku, Bieganie z pływaniem, Pokonane piętra, Maszyna eliptyczna, Stepper, Jumpmaster, Taktyczne, Łódź, Inna
Menu Szukaj więcej więcej
  • AUTORYZOWANY PARTENR GARMIN
  • TRIGAR to ponad 13 lat doświadczenia, 6 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl