Garmin Zumo XT [010-02296-10]

Dostępność w sklepie internetowym: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Cena: 2 299,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

2299.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

POZNAJ MODEL GARMIN ZUMO XT

Garmin Zumo XT to wytrzymałe urządzenie nawigacyjne dla motocyklistów, które stworzyliśmy z myślą o przygodach. Bardzo jasny wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala jest odporny na deszcz, przystosowany do obsługi w rękawicach i poprowadzi Cię trasą pełną przygód — po przetartych i nieprzetartych szlakach.

Korzystaj z tego bardzo jasnego wyświetlacza o przekątnej 5,5 cala zarówno w dzień, jak i w nocy — i w każdych warunkach pogodowych.

Dbamy o bezpieczeństwo motocyklistów1 począwszy od możliwości prowadzenia rozmów przez zestaw głośnomówiący po komunikację satelitarną inReach®.

Życie jest pełne zwrotów i zakrętów. Funkcja wyznaczania tras Garmin Adventurous Routing™zabierze Cię na spotkanie przygody.

Przełączaj mapy UE na mapy topograficzne lub obrazy satelitarne BirdsEye za jednym dotknięciem.

Rejestrator śladu zapamiętuje najlepsze jazdy, więc już nie musisz się tym zajmować.

Zachowaj czujność dzięki ostrzeżeniom dla motocyklistów o zagrożeniach na drodze, takich jak ostre zakręty.

Stworzone z myślą o każdej przygodzie.

BARDZO JASNY WYŚWIETLACZ

5,5-calowy wyświetlacz jest jaśniejszy niż wcześniejsze modele i jest czytelny w każdym świetle. Jest również przystosowany do obsługi w rękawicach, ma wyraźną rozdzielczość HD i można używać go w trybie poziomym lub pionowym.

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

Bez obaw ruszaj na każdą wyprawę dzięki urządzeniu nawigacyjnemu, które zostało stworzone, by sprostać każdym warunkom pogodowym (IPX7) i trudnym warunkom na drodze.

DŁUGIE DZIAŁANIE

Przy podświetleniu ustawionym na 100% jasności bateria wystarczy na 3,5 godziny, a w przypadku normalnych ustawień może wystarczyć na 6 godzin. W przypadku dłuższych podróży urządzenie można również podłączyć na stałe do źródła zasilania.

Zdobądź każdy rodzaj terenu.

OBRAZY SATELITARNE BIRDSEYE

Będziesz mieć dostęp do obrazów satelitarnych BirdsEye z całego świata dzięki możliwości pobierania plików bezpośrednio do urządzenia przez Wi-Fi®, bez rocznej subskrypcji.

WGRANE MAPY DROGOWE

Zawsze możesz ruszyć w drogę dzięki fabrycznie wgranym mapom ulic całej Europy. W zestawie otrzymujesz również aktualizacje map.

WGRANE MAPY TOPOGRAFICZNE

Do pełnej przygód jazdy zachęcają fabrycznie wgrane terenowe mapy topograficzne.

PROSTE PRZEŁĄCZANIE MAP

Szybko przełączaj pomiędzy mapami drogowymi, topograficznymi i obrazami satelitarnymi BirdsEye, aby zawsze mieć najbardziej odpowiednią mapę podczas podróży.

TRASY Z GARMIN ADVENTUROUS ROUTING

Zmień proste trasy na pełne skrętów i wybojów przygody dzięki wybraniu preferencji dotyczących dróg.

ZAPIS ŚLADU

Rejestruj trasy, korzystając z rejestratora śladu, a następnie udostępniaj lub zapisuj je, by skorzystać z nich w przyszłości.

PODZIEL SIĘ ULUBIONYMI PRZEJAŻDŻKAMI

Z łatwością możesz wysyłać pliki GPX z telefonu2 do urządzenia zūmo XT lub udostępniać pliki GPX znajomym motocyklistom za pomocą aplikacji Garmin Drive™.

Stworzone dla motocyklistów.

TRIPADVISOR®

Wyświetlaj oceny z serwisu TripAdvisor dotyczące miejsc, takich jak hotele, restauracje i atrakcje na trasie lub w pobliżu celu podróży.

PROSTE ZWIEDZANIE

zūmo XT zawiera punkty szczególne iOverlander™ i miliony popularnych miejsc z serwisu Foursquare®.

ALERTY DLA MOTOCYKLISTY

Otrzymuj alerty o zagrożeniach na trasie, takich jak zbliżające się ostre zakręty, ograniczenia prędkości i wiele innych. Otrzymasz również powiadomienia o zbliżających się fotoradarach3.

ZARZĄDZAJ ŚLADAMI I TRASAMI

Przeglądaj trasy, ślady i punkty trasy w urządzeniu nawigacyjnym, smartfonie i komputerze oraz z łatwością nimi zarządzaj4 w aplikacji Garmin Explore™.

FUNKCJA GARMIN REAL DIRECTIONS™

Otrzymuj szczegółowe głosowe wskazówki nawigacyjne poprzez podłączony kask lub zestaw słuchawkowy. Wskazówki prowadzą niczym pilot, wykorzystując nazwy ulic, nazwy budynków i charakterystyczne punkty orientacyjne.

MUZYKA

Przesyłaj strumieniowo muzykę ze smartfonu przez urządzenie nawigacyjne zūmo XT lub odtwarzaj pliki MP3 zapisane w urządzeniu nawigacyjnym — do podłączonego kasku lub zestawu słuchawkowego.

Zachowaj spokój. Jeździj i bądź w kontakcie.

ROZMOWY PRZEZ ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY

Technologia Bluetooth® umożliwia prowadzenie rozmów przez zestaw głośnomówiący5. Po sparowaniu z aplikacją Garmin Drive w telefonie powiadomienia można wyświetlać bezpośrednio ma wyświetlaczu urządzenia zūmo.

RUCH DROGOWY I POGODA

Korzystaj2 z aktualnych informacji o ruchu drogowym i pogodzie, udostępniaj trasy innym motocyklistom i otrzymuj powiadomienia przez aplikację Garmin Drive.

PAROWANIE Z INREACH

Połącz urządzenie zūmo XT z kompatybilnym komunikatorem satelitarnym inReach1, aby móc korzystać z dwukierunkowej komunikacji tekstowej, udostępniania pozycji oraz interaktywnych sygnałów SOS w razie wypadku.

POWIADOMIENIA O ZDARZENIACH

W razie jakiegoś zdarzenia urządzenie automatycznie wysyła wiadomość tekstową z informacją o Twojej aktualnej pozycji do wcześniej określonego kontaktu2.

BEZPRZEWODOWE AKTUALIZACJE

Dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi4 można z łatwością aktualizować mapy i oprogramowanie bez użycia komputera. Komunikaty na ekranie informują o dostępności nowych aktualizacji.

Bądź w kontakcie na całym świecie dzięki technologii satelitarnej inReach®.
1 Do nabycia osobno; wymagana jest aktywna subskrypcja usług satelitarnych.
2 Wymaga połączenia urządzenia zūmo ze smartfonem z aplikacją Garmin Drive.
3 Learn more about purchasing an update subscription.
4 Wymaga aktywnego połączenia z technologią bezprzewodową Wi-Fi®.
5 Wymaga połączenia urządzenia zūmo z kompatybilnym smartfonem z włączoną funkcją Bluetooth .
© HERE. Wszystkie prawa zastrzeżone. © 2017 TripAdvisor LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Foursquare® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Foursquare Labs, Inc. Obrazy satelitarne © 2020 Maxar Technologies (data obrazów satelitarnych może się różnić). Copyright © 2020 Cyclops UK Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone. Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.
HERE
TripAdvisor
Foursquare
Bluetooth
Wi-Fi

Dane techniczne

Wielkość ekranu 5,5"
Rozdzielczość ekranu 1280 × 720 pikseli
Orientacja ekarnu Pion lub Poziom
Wymienna bateria Tak
Slot kart microSD Tak
Aktualizacja map przez Wi-Fi Tak
Budynki i teren w 3D Tak
Ruch drogowy i pogoda Tak (z telefonu)
Obrazy satelitarne BirdsEye Tak
Współpraca z InReach Tak

Akcesoria

Opinie (23)

4 marca 2020

W końcu nowość na jaką czekałem! Moje wiekowe Zumo 400 chyba już w tym sezonie w końcu będzie mogło przejść na emeryturę. Zumo XT zapowiada się naprawdę dobrze, choć nie wiem czy aż tak duży ekran jest mi potrzebny. Za to mapy topo w standardzie i zapewne szybkie działanie sprzętu odrazu wywołują u mnie radość. Trigar, zapisałem się na powiadomienie o dostępności i czekam z niecierpliwością na info o dostawie :).

4 marca 2020

Czekam na premiere!

4 marca 2020

Świetna wiadomość, niecierpliwie czekam na premierę :)

6 marca 2020

Kcem to! Zapowiada się świetnie zwłaszcza pod off road. Poczekam na pierwsze recenzje, ale czuję że Mikołaj przyjdzie wcześniej w tym roku :)

25 marca 2020

Zapowiada się ze to będzie najlepsza na świecie na nawigacja na motor jaką Garmin wypuscił czekam na premierę :)

9 kwietnia 2020

nie mogę się doczekać aż bedzie dostepny

9 kwietnia 2020

Mam nadzieję że do Maja ją wypuszczą, już się nie mogę doczekać na zmianę mojego zumo 396

23 kwietnia 2020

czekam!

5 maja 2020

Czekam na możliwość zamówienia w US już miała premierę i zgarnia same pozytywne opinie.

5 maja 2020

Kiedy będzie??? Jestem następny w kolejce po to cudo.

7 maja 2020

świetnie się zapowiada, ponoć ma mieć premierę jeszcze w maju.

13 maja 2020

Czekam na nią z niecierpliwością!

16 maja 2020

Pierwsze jazdy już za mną. XT sprawdza się świetnie. Ekran rewelacja. Responsywność nawet w rękawicach rewelacyjna. Procesor szybki. Aktualizacja przez WiFi. Współpraca z Sena rewelacyjna. Trochę obawiam się tylko o mocowanie do stacji dokującej. Wcześniejsze wydawały się solidniejsze.

18 maja 2020

świetna nawigacja!

19 maja 2020

kozacki sprzęt na motocykl

19 maja 2020

Sprzęt lepszy niż się spodziewałem, kupowany z myślą o off road i do tego miałem szczęście kupując ostatnią z pierwszej dostawy :D

22 maja 2020

pełen wypas

26 maja 2020

swietna nawigacja, przesiadka z zumo 595 i nie zaluje

26 maja 2020

Czy zumo XT nadaje się do offroadu do enduro? Tzn można odpalić mapę z wgrana ścieżka gpx z drogami polnymi i leśnymi, która zachowuje się jak zwykły gps, nie jak nawigacja „mówiąca” gdzie masz skręcić itp. ??? (Zeby można bulo korzystać jak garmin montana - pokazuje moja pozycje, kierunek I „przesuwa” mape w czasie jazdy).

29 maja 2020

Miałem zumo 395. Nie ma porównania. Zumo Xt robi robotę

4 czerwca 2020

super nawigacja na motocykl

6 czerwca 2020

No więc po tysiącu kilometrów kilka słów jak jest. Sprzętowo jest Super. Rewelacyjny wyświetlacz. Szybka praca. Niezle przeliczanie tras. Oprogramowanie to juz inna bajka. Ta nawigacja gada. Gada cały czas. Ostrzega przed każdym ograniczeniem prędkości. KAZDYM. Czyli każdy wjazd do terenu zbudowanego, każdy znak ograniczenia prędkości oznacza że nawigacja Cię o tym poinformuje za pomocą dzwieku piiiip oraz głównego ostrzeżenia i oczywiscie przerwie rozmowę na interkomie. Nawet jak wyciszysz garmina i wyłączysz wszystkie podpowiedzi, to i tak przerwie Ci rozmowę na interkomie i będziesż słyszał piiiiip i nastepnie ciszę. Każdy skręt upiekszony 3-4 komunikatami czytanymi w dodatku mocno flegmatycznie. Genetalnie polecam ale potrzebna jest k9nkretna aktualizacja, która da.nam większe możliwości konfiguracji powiadomień. Zwłaszcza o ograniczeniach prędkości

19 czerwca 2020

Używałem większośc urządzeń Zumo jakie pojawiły się na europejskim rynku w swojej "karierze" i po przejechaniu tysiąca kilometrów, muszę stwierdzić, że ten model udał im się najbardziej!

Oceń:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl