Filtruj
Aktywne filtry
Rok premiery
Zawiera mapę
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Ekran dotykowy
Doładowanie solarne
Średnica lub przekątna koperty
Średnica lub przekątna wyświetlacza
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Ekran kolorowy
Tętno z nadgarstka
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamik biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore

Garmin Vivoactive 4 i 4s - poznaj smartwatche z GPS

Seria zegarków Garmin Vivoactive 4 została podzielona na dwie wielkości tarczy. Podobnie jak we wcześniejszych modelach z oznaczeniem "3", do obsługi zegarka wykorzystujemy ekran dotykowy z tą różnicą, że na obudowie pojawiły się dwa klawisze. Ułatwiają one poruszanie się po menu zegarka. Vivoactive 4 odbiera sygnał z trzech systemów satelitarnych i posiada optyczny czujnik do pomiaru tętna. Nowościami w stosunku do poprzednika jest obecność animowanych wskazówek dotyczących treningu, które można wyświetlić na ekranie zegarka, pulsoksymetr, funkcja BodyBattery czy opcja wykrywania wypadku i wzywania pomocy.  

Muzyka, płatności zegarkiem, GPS w standardzie

Vivoactive 4s - kardioWszystkie modele z serii Garmin Vivoactive 4 i Vivoactive 4s posiadają funkcję strumieniowego przesyłania muzyki do słuchawek Bluetooth. Zegarki współpracują z najpopularniejszymi na świecie serwisami streamingowymi, czyli Spotify i Deezer. Dzięki funkcji Garmin Pay możesz zapomnieć o zabieraniu ze sobą na trening portfela czy karty. Za zakupy zapłacisz zegarkiem.

Monitoruj zdrowie przez cały dzień 

Garmin Vivoactive 4 i 4s posiada szereg funkcji ułatwiających monitorowanie stanu zdrowia. Wymienić tu można m.in. opcję zliczania ilości oddechów w trakcie dnia, ćwiczeń czy snu, opcję pomiaru stresu i poziomu naładowania wewnętrznej baterii Garmin Body Battery. Za pomocą zegarka możemy też monitorować nawodnienie organizmu, a także śledzić cykl menstruacyjny.

Aktywności obsługiwane przez zegarki Vivoactive 4 i Vivoactive 4s

Zegarki z serii Garmin Vivoactive 4/4s posiadają wsparcie dla ponad dwudziestu rodzajów aktywności. Całkowitą nowość stanowi prezentowanie animowanych treningów na ekranie zegarka. Opcja ta jest dostępna dla aktywności siła, kardio, pilates oraz ćwiczeń oddechowych. Poniżej prezentujemy aktywności fabrycznie zainstalowane w pamięci zegarka Vivoactive 4. Oprócz nich możemy dodatkowo utworzyć własną aktywność lub skorzystać z dodatków dostępnych w platformie Garmin Connect IQ.

Bieg, Bieżnia, Rower, Chód, Basen, Siła, Kardio, Tor kryty, Jazda w pomieszczeniu, Chód w budynku, Pokonane piętra, Golf, Narty, Snowboard, Bieg narciarski, SUP, Joga, Pilates, Ćwiczenia oddechowe, Maszyna eliptyczna, Stepper, Wiosłowanie, Ergometr, Nawiguj

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to ponad 14 lat doświadczenia, 6 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl