Opcje przeglądania
Rok premiery
Odbiornik GPS
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Funkcje głosowe
Ekran dotykowy
Doładowanie solarne
Średnica lub przekątna koperty
Średnica lub przekątna wyświetlacza
Latarka na krawędzi obudowy
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Tętno z nadgarstka
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamika biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore
Dostępność w sklepie internetowym
Cena
  • od
    do

Garmin Venu 2 Plus - jeszcze bardziej smart

Czy można ulepszyć coś co już jest bliskie ideału? Okazuje się, że tak! Inżynierowie od Garmina nie zwalniają tempa i prezentują model Venu 2 Plus. Pierwszą serię wyposażoną w funkcję prowadzenia rozmów bezpośrednio poprzez zegarek. Nowy smartwatch jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych oraz jednym rozmiarze koperty. 

Premiera serii: styczeń 2022 roku

Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 Plus - jasnoszary ze srebrną ramką [010-02496-10]

Garmin Venu 2 Plus - jasnoszary ze srebrną ramką [010-02496-10]
Garmin Venu 2 Plus - jasnoszary ze srebrną ramką [010-02496-10]

Garmin Venu 2 PLUS to sportowy smartwatch z wyświetlaczem AMOLED, płatnościami zegarkiem oraz odbieraniem połączeń przez zegarek.

Dostępność w sklepie internetowym: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

1 449,00 zł

szt.

Garmin Venu 2 Plus - jakie nowości pojawiły się w zegarku?

Nowy smartwatch w zestawieniu z modelem "bez plusa" w nazwie różni się dwiema kluczowymi funkcjami. Pierwszą z nich stanowi opcja prowadzenia rozmów bezpośrednio za pośrednictwem zegarka. Należy tu jednak pamiętać o tym, że Garmin Venu 2 Plus nie posiada wbudowanej karty eSIM, dlatego do skorzystania z opcji rozmowy konieczne jest połączenie smartwatcha z telefonem, w którym z kolei musi być zainstalowana aplikacja Garmin Connect Mobile. Z poziomy zegarka można wprowadzić numer telefonu osoby do której chcemy zadzwonić (co dzięki rewelacyjnemu ekranowi AMOLED nie stanowi żadnego problemu) lub skorzystać z książki telefonicznej, która została przeniesiona do zegarka z naszego telefonu. Prowadzenie rozmów jest możliwe dzięki temu, że zegarek został wyposażony w głośnik oraz mikrofon. 
Drugą nowość jaką oferuje Garmin Venu 2 Plus to opcja korzystania z asystenta głosowego smartfona (Siri Apple, Google Assistant oraz Bixby). Przytrzymanie prawego środkowego przycisku zegarka wywołuje opcję asystenta, co dalej pozwala na odpowiadanie na wiadomości tekstowe (głosowe dyktowanie wiadomości SMS w języku polskim jest zależne od rodzaju asystenta głosowego), zadawanie pytań, a nawet zarządzanie kompatybilnymi urządzeniami smart w domu. 

Cechy fizyczne zegarka Garmin Venu 2 Plus

Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej, nowy Venu 2 Plus posiada rewelacyjny ekran Amoled o rozdzielczości 416 x 416 pikseli i średnicy 1,3". Pod tym względem nie różni sią on niczym od serii Venu 2. Należy tu jednak podkreślić zmniejszenie gabarytów całej koperty o 2 mm do wartości 43,6 x 43,6 x 12,6 mm. Nowy zegarek został też wzbogacony o trzeci przycisk. Fabrycznie jest on zdefiniowany jako wywołanie asystenta głosowego, ale w ustawieniach zegarka możemy nadać mu zupełnie inną funkcję, np. szybkie wywołanie płatności Garmin Pay lub odtwarzacza muzyki Garmin Music. Producent deklaruje do 9 dni pracy urządzenia w trybie smartwatcha oraz do 8 godzin przy włączonym GPS oraz odtwarzaniu muzyki. Przy tym rodzaju ekranu są to naprawdę bardzo dobre wyniki. 
Garmin Venu 2 Plus 

Jakie aktywności obsługuje Garmin Venu 2 Plus?

Smartwatch Garmin Venu 2 Plus posiada wsparcie dla ponad 25 rodzajów aktywności. Obsługa trzech systemów satelitarnych (GPS, GLONASS i Galileo), a także wbudowany akcelerometr umożliwiają prowadzenie treningów zarówno na zewnątrz, w pomieszczeniach, a także na basenie. Zegarek sprawdzi się także w trakcie zimowych wypadów w góry, gdzie za pośrednictwem aplikacji "Narty" lub "Snowboard" będziemy mogli zarejestrować dane z aktywności na śniegu. Podobnie jak w modelu Venu 2 mamy do dyspozycji szybki, ale bardzo intensywny trening HIIT oraz aktywności z animacjami, które na ekranie zegarka podpowiadają jak prawidłowo wykonać dane ćwiczenie.
Venu 2 Plus nie posiada wsparcia dla aktywności "Triathlon" oraz "Pływania na otwartym akwenie". Nie znajdziemy w tym modelu także możliwości nawigowania po śladzie oraz mapy (znane z modeli Garmin Fenix czy Forerunner).

Całodobowe śledzenie stanu zdrowia

W obecnych czasach monitorowanie stanu zdrowia nabrało większego znaczenia niż kiedykolwiek wcześniej. Zegarek Garmin Venu 2 Plus to idealne narzędzie do zbierania niezwykle ważnych informacji o kondycji naszego ciała. Wbudowany optyczny czujnik tętna czwartej generacji z opcją mierzenia natlenienia krwi (pulsoksymetr) pracuje zarówno w ciągu dnia, ale także kiedy śpimy. Dodatkowo Venu 2 Plus pozwoli kontrolować stres, sprawdzić częstotliwość oddechu, a także pomoże wprowadzić nawyk odpowiedniego nawadniania organizmu. 

Garmin Venu 2 Plus funkcje

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium