Opcje przeglądania
Rok premiery
Rodzaj ekranu
Odbiornik GPS
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Funkcje głosowe
Ekran dotykowy
Doładowanie solarne
Średnica lub przekątna koperty
Średnica lub przekątna wyświetlacza
Latarka na krawędzi obudowy
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Tętno z nadgarstka
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamika biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore
Dostępność w sklepie internetowym
Cena
 • od
  do

Garmin Swim 2 - zegarek do pływania

Garmin Swim 2 jak sama nazwa wskazuje to zegarek zaprojektowany z myślą o pływaniu. Model ten jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych. Urządzenie posiada wbudowany akcelerometr, na podstawie którego potrafi rozpoznać styl pływania czy zliczyć przepłynięte długości basenu. W trakcie pływania na otwartych akwenach do pomiaru dystansu zegarek wykorzystuje moduł GPS.

Premiera serii: sierpień 2019 roku

Swim 2

Garmin Swim 2 Popielaty [010-02247-10]

Garmin Swim 2 Popielaty [010-02247-10]
Garmin Swim 2 Popielaty [010-02247-10]

Garmin Swim 2 to zegarek sportowy stworzony z myślą o pływaniu. Możesz go zabrać zarówno na trening na basenie, jak i na otwartym akwenie. Wbudowany akcelerometr automatycznie rozpozna styl pływania oraz zliczy pokonane długości basenu.

Dostępność w sklepie internetowym: brak - zapytaj o dostępność

Cena:

889,00 zł

Garmin Swim 2 Mleczny kwarc [010-02247-11]

Garmin Swim 2 Mleczny kwarc [010-02247-11]
Garmin Swim 2 Mleczny kwarc [010-02247-11]

Garmin Swim 2 to zegarek sportowy stworzony z myślą o pływaniu. Możesz go zabrać zarówno na trening na basenie, jak i na otwartym akwenie. Wbudowany akcelerometr automatycznie rozpozna styl pływania oraz zliczy pokonane długości basenu.

Dostępność w sklepie internetowym: brak - zapytaj o dostępność

Cena:

889,00 zł

Najważniejsze cechy serii Garmin Swim 2

 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA POD WODĄ - jedną z najważniejszych nowych funkcji zegarka Garmin Swim 2 jest możliwość pomiaru tętna pod wodą, co pozwala pływakom zrezygnować z dodatkowego czujnika mocowanego na piersi
 • ZAAWANSOWANE FUNKCJE PŁYWACKIE - Garmin Swim 2 posiada teraz jeszcze więcej funkcji takich jak Auto Rest, Critical Swim Speed (CSS), oparte na pomiarzenawrotów alerty tempa oraz zapisywanie ćwiczeń technicznych.
 • TRYB PŁYWANIA NA OTWARTYM AKWENIE - Swim 2 mierzy tętno, pokonany dystans, tempo, liczbę ruchów, dystans pokonywany stylami, a dzięki sygnałowi GPSmierzy także trasę podczas pływania na otwartych akwenach.
 • TRYB PŁYWANIA NA BASENIE - pływacy trenujący na basenie mogą wyświetlać swoje tętno, liczbę pokonanych basenów lub dystans, tempo, liczbę ruchów, współczynnik SWOLF, style oraz korzystać z minutnika odpoczynku.
 • TRENINGI NA BASENIE - stwórz swoje własne treningi na Garmin Connect.
 • FUNKCJA MONITOROWANIA OSIĄGÓW - mierzy tętno, strefy tętna, kalorie, a także efekt treningu aerobowego i anaerobowego
 • FUNKCJA MONITOROWANIA SAMOPOCZUCIA - całodniowy pomiar stresu oraz monitoring jakości snu pozwalają kontrolować stan zdrowia, a wskazania te ułatwiają maksymalizację efektów treningowych.
 • FUNKCJA MONITOROWANIA FORMY - profile aktywności dla innych sportów takich jak podstawowe treningi cardio, jazda na rowerze czy bieganie.
 • ŁĄCZNOŚĆ Z SYSTEMAMI GPS, GLONASS I GALILEO - dzięki niezawodnemu sygnałowi GPS, pozwala precyzyjnie określić tempo i dystans pokonany na otwartym akwenie.
 • FUNKCJE SMART - funkcje łączenia się pozwalają wyświetlać powiadomienia ze smartfona dla przychodzących wiadomości i połączeń, automatycznie ładować dane do społeczności online Garmin ConnectTM i na wiele innych funkcji.
 • BUDOWA ZEGARKA - zegarek Garmin Swim 2 jest cienki i lekki oraz posiada zawsze włączony, kolorowy wyświetlacz Garmin Chroma DisplayTM, który jest czytelny nawet w świetle słonecznym. Swim 2 wyposażony jest także w niezawodny zestaw 5 przycisków, które pozwalają w łatwy sposób rozpocząć trening, lub zaznaczać okrążenia – a wszystko to poprzez przyciśnięcie jednego guzika.
 • GARMIN CONNECT - zegarek Swim 2 automatycznie wysyła dane o treningu pływackim i zdrowiu do aplikacji Garmin Connect, naszej bezpłatnej sportowej społeczności online. Jej członkowie mogą uczestniczyć w wyzwaniach,

Aktywności obsługiwane przez Garmin Swim 2

Garmin Swim 2 to zegarek, który kupujemy przede wszystkim w celu rejestrowania aktywności na basenie czy otwartym akwenie. W ramach aktywności związanych z pływaniem możemy tworzyć własne, zaawnasowane treningi. Do tego celu wystarczy skorzystać z dobrodziejstw aplikacji czy platformy Garmin Connect. Poza pływaniem Swim 2 może zostać też wykorzystany do zapisu podstawowych parametrów z biegu czy jazdy na rowerze.

Pływanie na basenie, Pływanie w akwenie otwartym, Bieganie, Rower oraz Kardio

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium