Opcje przeglądania
Ekran dotykowy
Rozmiar wyświetlacza
Ekran kolorowy
Zawiera mapę
Ładowanie solarne
Pływająca konstrukcja
Elektroniczny kompas
Wysokościomierz barometryczny
Powiadomienia z telefonu
Komunikator satelitarny
Wielopasmowy GPS
Aparat
Złącze USB
Latarka LED
Zgodność z czujnikami
Zgodność z Garmin Explore
Zgodność z Garmin Messenger
Zgodność z Garmin Connect IQ
Dostępność w sklepie internetowym
Cena
  • od
    do
Garmin Gpsmpa 67

Poznaj nawigację Garmin GPSMap 67 oraz 67i

Nowa odsłona najpopularniejszej serii ręcznych nawigacji turystycznych. Urządzenia Garmin GPSMap 67 oraz GPSMap 67i zostały wzbogacone o wielopasmowy odbiór sygnału GPS, który sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach i poprawi zapis pozycji w której się znajdujemy. Amerykański producent zadbał też o wydajniejsze zarządzanie energią przez co nowe GPSMapy cechuje niezwykle długi czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora (producent deklaruje do 180 godziny pracy urządzenia w trybie śledzenia GPS).

Model Garmin GPSMap 67i posiada dodatkowo funkcje komunikatora satelitarnego (aby móc korzystać z dodatkowych funkcji konieczne jest wykupienie planu subskrybcji).     

GPSMap 67

Garmin GPSMap 67i [010-02812-01] Garmin GPSMap 67i [010-02812-01]
Producent: Garmin
Cena:

2 799,00 zł

szt.
zobacz więcej
Garmin GPSMap 67 [010-02813-01] Garmin GPSMap 67 [010-02813-01]
Producent: Garmin
Cena:

2 349,00 zł

szt.
zobacz więcej

Cechy wyróżniające serię Garmin GPSMap 67 / 67i

Seria Garmin GPSMap 67 została stworzona z myślą o przygodach. Ten wielofunkcyjny ręczny odbiornik GPS sprawdzi się dosłownie w każdych warunkach. Możesz go zabrać na ekstremalną wyprawę w góry, rodzinną wycieczkę rowerową, spływ kajakowy, a nawet przelot paralotnią! Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3" gwarantuje dokładną czytelność mapy oraz innych danych, zarówno w pełnym nasłonecznieniu jak i w przypadku gorszych warunków pogodowych.

W pamięci obu modeli została zainstalowana turystyczna mapa całej Europy. Ponadto urządzenia są zgodne z darmowymi mapami OSM, co w praktyce oznacza, że bez problemu można zainstalować w nich mapy dowolnego regionu świata. Sporym udogodnieniem nawigacyjnym jest także obsługa zdjęć satelitarnych, które dla serii GPSMap 67 można pobrać bez konieczności łączenia urządzenia z komputerem. Pobieranie map satelitarnych odbywa się bowiem za pośrednictwem łączności bezprzewodowej wi-fi.

Garmin GPSMap 67

Fani serii z pewnością docenią obsługę za pomocą fizycznych przycisków znajdujących się bezpośrednio pod ekranem. GPSMap 67 oferuje szereg funkcji nawigacyjnych, które ułatwią orientację w terenie. Wymienić tu można trójosiowy kompas, wysokościomierz barometryczny, możliwość zapisu współrzędnych geograficznych w wielu formatach, zapis śladu podróży oraz powrót do początku trasy, a także współpracę bezprzewodową z aplikacją Garmin Explore.         

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium