Filtry
Średnica wyświetlacza
Rok produkcji
Doładowanie solarne
Zawiera mapę
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Ekran kolorowy
Ekran dotykowy
Tętno z nadgarstka
Moduł GPS
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamik biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore

Poznaj zegarek Garmin Forerunner 645

Zaprezentowana w 2018 roku seria zegarków Garmin Forerunner 645 została podzielona na dwie grupy. Warianty z oznaczeniem Music w nazwie posiadają możliwością strumieniowego przesyłania muzyki do słuchawek obsługujących bluetooth. Zegarki te są zgodne z aplikacjami Spotify oraz Deezer. Wszystkie modele posiadają metalową ramkę, która nadaje im eleganckiego wyglądu. Warto wspomnieć o tym, że za pośrednictwem zegarków z tej grupy można skorzystać z płatności zbliżeniowych Garmin Pay. Szczegółową prezentację tego modelu znajdziecie w tym artykule na naszym biegowym blogu running.trigar.pl.

 

Aktywności obsługiwane przez Garmin Forerunner 645

Forerunner 645 oferuje zaawansowane funkcje treningu dla biegaczy, ale sprawdzi się także w trakcie jazdy na rowerze, nartach/desce snowboardowej czy siłowni. Zwracamy uwagę na to, że urządzenia z tej kategorii posiadają tryb pływania na basenie, ale nie mają wsparcia dla aktywności na otwartym akwenie. Poniżej prezentujemy listę dyscyplin fabrycznie zainstalowanych w zegarkach Garmin Forerunner 645.

bieg, bieżnia, tor kryty, rower, tętno do wysiłku, jazda w pomieszczeniu, basen, bieg szlakiem, narty, snowboard, bieg narciarski, SUP, wiosłowanie, ergometr, chód, siła, kardio, joga, pokonane schody, maszyna eliptyczna, stepper, inna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl