Garmin Edge 520 Plus + Oryginalne Etui Gratis

Dostępność w sklepie internetowym: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Cena: 939,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

939.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

WIOSENNA PROMOCJA! ETUI GRATIS!

Kup licznik Garmin Edge 520 Plus, a oryginalne kolorowe etui dla tego modelu otrzymasz w prezencie.

W uwagach do zamówienia wpisz kolor etui: niebieskie, zielone, różowe, czerwone lub białe (w przypadku braku takiej informacji kolor wybierzemy losowo). Promocja trwa do odwołania i nie dotyczy etui w czarnym kolorze.

Garmin Edge 520 Plus - prezentacja kluczowych cech licznika

 • Wariant podstawowy - w zestawie poza licznikiem znajduje się uchwyt do mocowania licznika na płasko, uchwyt standardowy, linka zabezpieczająca oraz kabel do zasilania/transferu danych
 • GPS, GLONASS - obsługa wielu systemów satelitarnych pozwala precyzyjnie śledzić pozycję 
 • Przyciski - obsługa za pośrednictwem przycisków znajdujących się na bocznych i dolnej krawędzi
 • Garmin Cycle Map - rowerowa mapa ułatwia orientację w terenie
 • Funkcje nawigacyjne - obsługa kursów, powrót po śladzie, przeglądanie mapy (tylko skalowanie)
 • GroupTrack - nowy sposób komunikacji między rowerzystami1 - pozwala pozostać w kontakcie z grupą
 • Strava Live Segments - rywalizuj z wirtualnym przeciwnikiem na odcinkach przejechanych przez użytkowników społeczności Strava
 • Garmin Connect IQ - możliwość rozbudowy licznika o dodatki ze sklepu Connect IQ

Bateria

 • do 15 godzin

Warianty

Licznik Garmin Edge 520 Plus występuje w trzech wariantach, które różnią się między sobą zawartością akcesoriów w opakowaniu. Zobacz listę dostępnych wariantów.

Właściwości

 • Gabaryty: 4,9 × 7,3 ×2,1 cm
 • Średnica ekranu: 2,3"
 • Waga: 62,5g

Powiązane artykuły

 • Zobacz szczegółową prezentację licznika Garmin Edge 520 Plus - gpsdlaaktywnych.pl
 • Sprawdź krótką charakterystykę wszystkich liczników z serii Garmin Edge  - gpsdlaaktywnych.pl
 • Sprawdź nasz poradnik dostępny na mtb.trigar.pl 
 • Odwiedź nas w salonie i porównaj na żywo wybrane liczniki Garmin. Sprawdź lokalizację salonów TRIGAR.pl

Z licznikiem rowerowym Garmin Edge 520 Plus Twój trening jest efektywniejszy, a dodatkowo możesz odkryć nowe trasy. Poprowadzą Cię do nich zaawansowane funkcje nawigacyjne, wyświetlane na jasnym, kolorowym ekranie oraz szczegółowa mapa Garmin Cycle Map. Funkcja Strava Live Segments ułatwi podejmowanie nowych wyzwań. Niezależnie od tego, czy odkrywasz nowe trasy, czy dajesz z siebie wszystko podczas rywalizacji, licznik Edge 520 Plus zapewni Ci dokładnie te dane, których potrzebujesz.

Zaawansowane funkcje nawigacyjne z mapą Garmin Cycle Map

Garmin Edge 520 Plus ma fabrycznie załadowaną mapę Garmin Cycle Map oraz zapewnia szczegółowe wskazówki i ostrzeżenia nawigacyjne, które informują o kolejnych ostrych zakrętach. Jeżeli zboczysz z trasy, licznik zaprowadzi Cię na nią z powrotem. Jeżeli zdecydujesz się na wcześniejszy powrót do domu, licznik wskaże Ci drogę do punktu z którego startowałeś.

010-02083-10

Komunikacja między rowerzystami

Nie ma potrzeby sięgania po telefon ani martwienia się o kompanów z grupy, gdy uciekną do przodu lub zostaną w tyle. Funkcja komunikacji między rowerzystami pozwala wysyłać gotowe wiadomości z licznika rowerowego Edge 520 Plus do liczników znajomych1. Możesz poinformować swoich przyjaciół, że dogonisz ich za kilka minut lub żeby kontynuowali jazdę bez Ciebie. Jeśli złapiesz gumę lub będziesz potrzebować pomocy, możesz wysłać wiadomość do znajomych, którzy są połączeni za pomocą funkcji GroupTrack, aby mogli Cię odszukać.

010-02083-10

Zaawansowane monitorowanie efektywności treningu 

Licznik rowerowy Edge 520 Plus współpracuje z czujnikami ANT+®, takimi jak czujniki prędkości, rytmu i tętna. Aby zapewnić jeszcze więcej danych dotyczących wydajności, licznik 520 Plus współpracuje z miernikami mocy ANT+, w tym z pedałami z czujnikiem mocy Vector 3(do nabycia osobno). Nasze wyjątkowe czujniki mocy zamontowane w pedałach mierzą moc całkowitą, bilans mocy dla lewej i prawej nogi oraz rytm pedałowania. Możesz nawet rejestrować dynamikę jazdy, aby pozyskać więcej informacji i danych o tym w jakiej jesteś formie. Pozwala to dokładnie określić miejsce przyłożenia siły do pedału oraz stwierdzić, przez jaki okres obrotu korby jest ona przykładana.

Zaawansowane monitorowanie efektywności treningu

Używając opaski z czujnikiem tętna (do nabycia osobno) uzyskujesz dostęp do wielu danych fizjologicznych. Możesz sprawdzić swój maksymalny pułap tlenowy dla jazdy rowerem albo skorzystać z asystenta odpoczynku, który analizuje Twoje dane i podpowiada, jak długo należy odpocząć przed rozpoczęciem kolejnego wymagającego odcinka. Dzięki połączonemu systemowi składającemu się z czujników, akcesoriów, licznika rowerowego oraz analizy danych po zakończonej jeździe w aplikacji Garmin Connect możesz monitorować swoją wydajność, porównując wyniki z każdego kolejnego treningu.

HRM

Dostosuj urządzenie Garmin Edge 520 Plus

Personalizacja licznika rowerowego Edge 520 Plus jest łatwa dzięki bezpłatnym aplikacjom i widżetom, które są dostępne w sklepie Connect IQ. Aplikacje, takie jak AccuWeather MinuteCast, podpowiedzą Ci kiedy przestanie padać, abyś mógł wyruszyć w trasę w odpowiednim momencie. Uzyskaj natychmiastowe informacje dzięki aplikacji MPA oraz Power z serwisu Xert i sprawdź, czy przekraczasz swoją maksymalną moc. Wiele pól danych z możliwością konfiguracji wyświetla ulubione statystyki na jednym czytelnym ekranie.

Dostosuj urządzenie

Bezpieczna i wygodna jazda

Licznik rowerowy Edge 520 Plus jest zgodny z linią produktów zwiększających bezpieczeństwo podczas jazdy serii Varia, takich jak radar wsteczny i inteligentne oświetlenie rowerowe. Dzięki sparowaniu tych urządzeń z licznikiem rowerowym Edge będziesz na wyświetlaczu licznika otrzymywać informacje o zbliżających się samochodach, a kierowcy szybciej Cię zauważą. Funkcja LiveTrack umożliwia rodzinie i znajomym śledzenie Twojej pozycji w czasie rzeczywistym, a funkcja GroupTrack2 pozwala mieć oko na pozostałych jadących w grupie i być dla nich widocznym po oddzieleniu się. Licznik Edge 520 Plus jest nawet wyposażony w funkcję wykrywania zdarzeń, która automatycznie wysyła do kontaktu alarmowego twoją pozycję w razie problemów.

Bezpieczna i wygodna jazda

Funkcja Strava Live Segments pomaga osiągać lepsze wyniki

Garmin i Strava oferują jeszcze więcej możliwości sprawdzenia granic swoich możliwości. Możesz otrzymywać powiadomienia o początku i końcu segmentu, aby wirtualnie ścigać się z własnymi wynikami oraz wynikami znajomych z serwisu Strava na wybranych odcinkach. Twoje wyniki będę porównywane w odstępach sekundowych, dzięki czemu będziesz widzieć, jak wypadasz na tle innych. Dodatkowo teraz będziesz widzieć porównanie bieżącej jazdy ze swoimi rekordami, ostatnimi treningami lub rekordami znajomych. A ponadto dzięki nowej, wgranej aplikacji Strava Routes, dostępnej w sklepie Connect IQ, wyróżnione trasy mogą być teraz bezprzewodowo wysyłane do licznika rowerowego Edge - możesz jednocześnie korzystać z nawigacji i rywalizować na ulubionych segmentach z serwisu Strava.

Przy zakupie urządzenia Edge 520 Plus otrzymasz 60-dniową bezpłatną wersję próbną aplikacji Strava Premium, która pozwoli Ci wypróbować najlepsze narzędzia do zwiększenia swoich możliwości.

Funkcja Strava Live Segments pomaga osiągać lepsze wyniki

Spersonalizowany plan mocy w dniu wyścigu dzięki serwisowi Best Bike Split

Fabrycznie zainstalowana aplikacja Best Bike Split pozwala zobaczyć, jak zmiany w wadze, mocy oraz oporze powietrza wpływają na docelowy czas wyścigu i tworzy idealny plan mocy na wyścig. Dzięki aplikacji Best Bike Split Race Sync Twój plan mocy na dzień wyścigu pozwoli Ci osiągnąć najlepsze czasy. Wystarczy powiązać konto Best Bike Split z licznikiem rowerowym Edge 520 Plus, aby mieć na wyciągnięcie ręki wszystkie bieżące plany wyścigowe. Utwórz teraz konto Best Bike Split.

Od słów do czynów dzięki TrainingPeaks

Dzięki aplikacji TrainingPeaks, dostępnej w sklepie Connect IQ, zrealizowanie zaplanowanego planu treningowego podczas każdej jazdy jest tak łatwe, jak włączenie licznika Edge 520 Plus. Ta wgrana aplikacja sprawia, że codzienny trening znajduje się bezpośrednio w urządzeniu Edge. W czasie rzeczywistym poprowadzi Cię przez trening, wyświetlając przy tym docelową intensywność i czas trwania interwałów. Po treningu zsynchronizuj dane z serwisem TrainingPeaks, aby uzyskać jego szczegółową analizę i zmierzyć postępy w realizacji celów. Utwórz bezpłatne konto TrainingPeaks i rozpocznij od bezpłatnych planów treningowych.

Od słów do czynów dzięki TrainingPeaks

Aplikacja Trailforks

Dzięki aplikacji Trailforks możesz pobierać mapy szlaków do korzystania bez dostępu do Internetu, gdy wybierasz się na przejażdżkę rowerową. Aplikacja zapewnia dostęp do szlaków w ponad 80 państwach. Mapy Trailforks zawierają informacje topograficzne, punkty szczególne, mapy pokazujące najczęściej używane szlaki, stan szlaków, zdjęcia, filmy i wiele innych danych. Wszędzie gdzie pojedziesz, będziesz mieć dostęp do najlepszych i najbardziej aktualnych informacji, więc możesz planować swoją wyprawę rowerową, odkrywać nowe szlaki i mieć większą przyjemność z jazdy rowerem. Teraz dzięki integracji z licznikiem rowerowym Garmin Edge będziesz mieć na kierownicy dostęp do wszystkich najlepszych tras serwisu Trailforks.

Aplikacja Trailforks

1 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem
2 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem; funkcja GroupTrack może uwzględniać do 50 rowerzystów.
3 Przy standardowym użytkowaniu; czas działania baterii zależy od sposobu używania.

FirstbeatANT app store app store

Dane techniczne

Rok premiery 2018
Ekran dotykowy Nie
Ekran kolorowy Tak
Czas pracy Do 15 godzin
Technologia bezprzewodowa ANT+
System satelitarny GPS/GLONASS
Zawiera mapę Tak
Slot kart microSD Nie
Trening interwałowy Tak
Trening zaawansowany Tak
Segmenty Strava Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Współpraca z czujnikiem mocy Tak
Wymiary urządzenia 4,9 × 7,3 × 2,1
Wymiary wyświetlacza 2,3" (3,5 x 4,7 cm)
Rozdzielczość 200x265 pikseli
Masa 62,5g
GroupTrack Tak
Climb PRO Nie
Forksight Nie
Find My Edge Nie
Alarm antykradzieżowy Nie
Wyszukiwanie POI Nie
Planowanie trasy Nie (planowanie trasy tylko na komputerze lub w aplikacji)
Przeglądanie mapy/kursu Tylko skalowanie

Akcesoria

Opinie (2)

9 kwietnia 2020

Fajny model, przesiadlem sie z edga 810

15 kwietnia 2020

Fajny licznik, z którego jestem zadowolony. Wystarczający dla amatora, przyciski dobrze reagują.

Oceń:

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 13 lat doświadczenia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl