Garmin Camper 780 & Digital Traffic [010-02227-10]

Dostępność w sklepie internetowym: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Cena: 1 749,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

1749.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Zaawansowane urządzenie nawigacyjne GPS dla entuzjastów podróży kamperami

  • Urządzenie nawigacyjne dla kamperów z bezramkowym wyświetlaczem dotykowym 6,95" o wysokiej rozdzielczości
  • Funkcja niestandardowego wyznaczania tras uwzględnia rozmiar i wagę kampera lub przyczepy kempingowej, a następnie wyszukuje najlepszą trasę dla pojazdu1
  • Urządzenie zapewnia ostrzeżenia drogowe, które informują o stromych nachyleniach drogi, ostrych zakrętach, limitach masy i innych kwestiach
  • Zawiera obszerną bazę danych dotyczących kempingów dla samochodów kempingowych dostarczanych przez ACSI i Cambercontact oraz bezpłatnych miejsc postoju dostarczanych przez Trailer's PARK
  • Połącz z kompatybilnym smartfonem, aby uzyskać dostęp do rozmów przez zestaw głośnomówiący i powiadomień z telefonu; urządzenie jest również wyposażone w funkcję nawigacji sterowanej głosem, która zapewnia wygodę w trasie
  • Zawiera usługę cyfrowych komunikatów drogowych w systemie DAB
  • Zawiera aktualizacje informacji o fotoradarach i kamerach monitorujących

 

Szybki podgląd nawigacji

To urządzenie nawigacyjne GPS jest wyposażone w jasny, bezramkowy wyświetlacz dotykowy 6,95", dzięki czemu można w prosty sposób wyświetlać ważne informacje.

View Navigation at a Glance

Twórz własne trasy

Urządzenie Garmin Camper 780 uwzględnia rozmiar i wagę kampera, a następnie wyszukuje najlepszą trasę1. Pozwala również zapisywać profile dla wielu pojazdów lub przyczep.

Get Custom Routes

Omijaj korki

Dzięki cyfrowym komunikatom drogowym z usługi Garmin Traffic można korzystać zaraz po rozpakowaniu urządzenia.

Outsmart the Traffic

Dowiedz się, co czeka Cię na drodze

Zyskaj lepszą orientację dzięki ostrzeżeniom drogowym, które informują o stromych nachyleniach drogi, ostrych zakrętach, limitach masy i innych kwestiach. Możesz nawet wyświetlać szczegółowe informacje o wysokościach, aby przygotować się do stromych wzniesień na trasie.

Know What’s Ahead

Znajdź najlepsze kempingi

Aby wyszukać najlepsze miejsce na krótki postój, urządzenie nawigacyjne Camper 780 zawiera obszerną bazę danych dotyczących kempingów dla samochodów kempingowych dostarczanych przez ACSI i Campercontact oraz bezpłatnych miejsc postoju dostarczanych przez Trailer's PARK, które możne filtrować według ceny, udogodnień i innych opcji. Urządzenie nawigacji satelitarnej wyświetli także miejsca odpoczynku i postoju (MOP-y) i inne udogodnienia dostępne na trasie. Aby je wyszukać, wystarczy przesunąć palcem po mapie. Uzyskaj dostęp do większej ilości informacji i wyszukuj lokalne punkty szczególne z serwisów TripAdvisor, Foursquare i innych.

Find the Best Campgrounds

Korzystaj z funkcji głośnomówiących

Trzymaj ręce na kierownicy i korzystaj z inteligentnych funkcji, takich jak tryb głośnomówiący, powiadomienia z kompatybilnego smartfona i nawigacja sterowana głosem. Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania.

Use Hands-free Features

Uzyskaj więcej dzięki aplikacji

Zyskaj dostęp dodatkowych informacji po pobraniu darmowej aplikacji Garmin Drive™ na kompatybilnego smartfona. Uzyskaj dostęp do aktualnych informacji drogowych, zaawansowanych informacji o pogodzie i nie tylko — bezpośrednio w urządzeniu Camper 780.

Get More From the App

Bezpieczne cofanie

Potrzebujesz pomocy podczas wycofywania z ciasnych miejsc? Urządzenie Camper 780 współpracuje z kamerami cofania Garmin BC™30 i Garmin BC 40, które mogą przesyłać dane na odległość do 7 metrów. Wybierz jedną z kamer, aby mieć lepszy wgląd w to, co znajduje się z tyłu pojazdu.

Back up with Confidence

1 Nie jest dostępne na wszystkich obszarach. Podanie charakterystyki profilu kampera nie gwarantuje uwzględnienia tych danych w propozycjach tras przejazdu. Zawsze stosuj się do znaków drogowych oraz pamiętaj, aby dostosowywać jazdę do panujących warunków.

Wi-Fi jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance.

Bluetooth HERE

Dane techniczne

Rejestrator jazdy Nie
Wielkość ekranu 6,95"
Kamera cofania w zestawie Nie
Widok budynków 3D Tak
Dożywotnia aktualizacja map Tak
Aktualizacja przez Wi-Fi Tak

Akcesoria

Opinie (4)

9 kwietnia 2020

najlepsza nawigacja garmina z serii campermoim zdaniem

9 kwietnia 2020

Profil przyczepy, ostrzeżenia drogowe i baza danych z kempingami - niezbędne cechy, która ta nawigacja posiada. Polecam

5 maja 2020

5/5!

9 maja 2020

Bardzo dobra nawigacja na kampera, działa bezproblemowo. Informacje o utrudnieniach w ruchu bardzo dobrze działają, to bardzo przydatna funkcja, każda nawigacja powinna ją mieć.

Oceń:

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 13 lat doświadczenia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl