Lato z TRIGAR – wspieramy sportowców i odkrywców! 0
Lato z TRIGAR – wspieramy sportowców i odkrywców!

Lato w pełni! Słońce grzeje, dni stają się coraz dłuższe, a TRIGAR, lider w sprzedaży produktów Garmin w Polsce, aktywnie działa, propagując zdrowy styl życia, pasję i aktywność.

W tym artykule chcemy opowiedzieć Wam o czterech inspirujących projektach, które realizujemy od lipca. Pokażemy Wam, jak wspieramy sportowców na różnych poziomach, a także badaczy odkrywających tajemnice amazońskiej dżungli.

TRIGAR to nie tylko najwyższej jakości urządzenia Garmin, ale przede wszystkim ludzie, którzy kochają sport, aktywność i odkrywanie nowych horyzontów. Zapraszamy do poznania naszych pasji i projektów!

TRIGAR rozpoczyna współpracę z klubem biegowym PRO366!

Już od lipca TRIGAR, największy autoryzowany sprzedawca produktów Garmin w Polsce, staje się partnerem klubu biegowego PRO366. Klub zrzesza amatorów biegania od 2017 roku i oferuje treningi indywidualne i grupowe w Golęcinie (środa 19:00, sobota 09:00) oraz gościnnie w Swarzędzu (pierwsza sobota miesiąca). W klubie jest 40 osób, głównie biegacze, kilku triathlonistów, górskich ultrasów i zapalonych rowerzystów.

Podpowiadamy: Jaki zegarek Garmin do biegania? Ranking 2024

Treningi prowadzi Zbigniew Nadolski, były zawodowy biegacz Olimpii Poznań i aktualny trener biegaczek długodystansowych. Współpraca z PRO366 to dla TRIGAR kolejny krok w kierunku aktywnego wspierania lokalnych inicjatyw sportowych. Zapraszamy do wspólnego biegania!

TRIGAR partnerem Macieja Walczaka w podboju Korony Gór Polski!

Z dumą ogłaszamy, że TRIGAR dołącza do Macieja Walczaka w jego ambitnym projekcie zdobycia Korony Gór Polski na biegowo. To 2600 km biegu, 28 szczytów i 16000 m przewyższeń w formule bez wsparcia. Maciej, dla którego to przygoda życia, realizuje ten wyczyn ku pamięci zmarłych rodziców.

Start tego wyjątkowego wydarzenia zaplanowany jest na 10 sierpnia br. Jako sprzedawca urządzeń idealnych do górskich wycieczek i biegów ultra, wspieramy Macieja w realizacji jego marzenia.

Wspieramy Dominikę Juszczak na trasie Race Around Poland 2024!

Kolejną inicjatywą jest wsparcie Dominiki Juszczak na starcie Race Around Poland, najdłuższego wyścigu kolarskiego w Polsce. Podczas czwartej edycji RAP, liczącej 3600 km, odbędą się pierwsze Mistrzostwa Świata w Ultrakolarstwie. Wyścig, będący odpowiedzią na rosnącą popularność kolarstwa długodystansowego, rozpocznie się już 6 lipca 2024 roku.

RAP (Race Around Poland) łączy dwa światy – maratony ze wsparciem i bez. Obie opcje są dostępne, a startować można solo albo w sztafecie. Możesz też zebrać grupę kolarzy w firmie i rywalizować z innymi zespołami na trasie dookoła Polski!

Zobacz również: Który komputer rowerowy Garmin Edge wybrać?

TRIGAR, oferujący najwyższej klasy komputery rowerowe Garmin, zapewnia Dominice jeden z najlepszych modeli serii EDGE, który będzie jej towarzyszył podczas tego wyjątkowego wyzwania.

TRIGAR i Trzecia Ekspedycja Amazońska - Woda źródłem życia!

TRIGAR z przyjemnością wspiera Trzecią Ekspedycję Amazońską do Parku Narodowego Madidi w Boliwii. Tegoroczna edycja, pod hasłem "woda źródłem życia", trwać będzie od lipca do września i będzie miała charakter naukowo-badawczy.

Uczestnicy wyruszą z Poznania do Buenos Aires w Argentynie, a następnie do La Paz w Boliwii, najwyżej położonej stolicy świata (3700 m n.p.m.). Wszystkim uczestnikom przyświecają słowa chilijskiego poety Pablo Nerudy: "Powoli umiera ten, kto nie podejmuje ryzyka spełnienia swoich marzeń!".

Przeczytaj także: Które urządzenie Garmin inReach wybrać?

TRIGAR rozumie wyzwania związane z zapewnieniem łączności, bezpieczeństwa i precyzyjnej nawigacji podczas takiej wyprawy. Dlatego przekazujemy członkom ekspedycji flagowe modele serii Montana, wyposażone w łączność satelitarną.

TRIGAR - wspieramy pasje, odkrywamy możliwości!

TRIGAR to nie tylko największy autoryzowany sprzedawca produktów Garmin w Polsce. To firma, która angażuje się w różnorodne inicjatywy, wspierając sport, aktywność i zdrowy styl życia. Wśród projektów, które realizujemy, znajdują się zarówno te związane ze sportami wyczynowymi, jak i rekreacją.

Wspieramy biegaczy PRO366, kibicujemy Maciejowi Walczakowi w zdobyciu Korony Gór Polski na biegowo, a także Dominice Juszczak podczas Race Around Poland. Dołączamy również do grona sponsorów Trzeciej Ekspedycji Amazońskiej do Parku Narodowego Madidi w Boliwii.

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz urządzeń Garmin najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania zarówno sportowców i kolarzy ultra, jak i osób preferujących ekspedycje i wędrówki. Zachęcamy do śledzenia naszej aktywności oraz każdego z projektów, które szczegółowo opiszemy w oddzielnych wpisach.

Komentarze do wpisu (0)

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium